Організація подорожей для слабозорих

За статистикою, на планеті Земля сьогодні проживає понад 315 мільйонів людей зі слабким зором, і їх кількість щороку тільки збільшується, незважаючи на розвиток сучасних технологій та вдосконалення медицини. Інвалідам по зору хочеться подорожувати і пізнавати світ не менше, ніж іншим людям, і надавши їм таку можливість, ви зможете не тільки зробити добру справу, але і побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея щодо створення турагенції для слабозорих належить англійцеві Амару Латифу, який сам належить до категорії незрячих. З-за проблем зі здоров’ям молодий чоловік довгий час не мав можливості займатися туризмом настільки активно, наскільки йому хотілося б. На щастя, здійснити мрію йому допомогли близькі та друзі. Отримавши досвід мандрівника, Амар вирішив, що хоче подарувати хвилини щастя таким же, як він сам.

На початковому етапі можна спробувати комплектувати змішані туристичні групи, об’єднавши в них зрячих і незрячих клієнтів. При цьому вбачають туристам пропонуються знижки на путівки, і для них заздалегідь проводяться тренінги, адже їм доведеться виступати своєрідними помічниками-екскурсоводами, розповідати «підопічним» про свої враження, допомагати відчути все, що відбувається навколо тактильно.

Сьогодні подібні туристичні компанії відкриваються вже по всій Європі. Може бути, настав час здійснити щось подібне і в нашій країні?

Share your thoughts