Організація побачень на даху

Перебуваєте в пошуку оригінального бізнес-проекту з мінімальними вкладеннями на старті? Чому б не спробувати щось незвичайне, наприклад, пропонувати всім бажаючим організацію побачень на дахах? Такий гарний, романтичний вид діяльності здатний принести не тільки дохід, але і величезне задоволення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стандартні походи в ресторани і кінотеатри вже порядком набридли молодим людям. Всім хочеться, щоб їх побачення стало унікальним, таким, що запам’ятовується, чарівним. Саме такою стане романтична зустріч на високому даху, якщо її ретельно спланувати і підготувати.

Щоб проект став дійсно успішним, послугу потрібно довести до ідеалу і продумати до дрібниць. Як варіант, залучайте музикантів, вокалістів, танцюристів, організовуйте професійні фотосесії і відеозйомки.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена досить обширна. Це не тільки молоді хлопці і дівчата, але і сімейні пари з великим стажем відносин.

Під «копірку» все робити не варто: обговорюйте всі нюанси індивідуально з кожним клієнтом. Не скупіться на атрибутику, декор, аксесуари. Чим більше клієнтів залишить вас у відмінному настрої, тим швидше буде поповнюватися клієнтська база новими бажаючими. «Сарафанне радіо» не дрімає!

Для реалізації проекту буде потрібно орендувати дах. Це питання вирішується з комунальними службами. Якщо покрівля міцна, добре захищена і безпечна, то проблем виникнути не повинно. Місячна оренда обійдеться в середньому в 10 000 рублів. Стільки ж піде на облаштування місця. На закупівлю меблів, декору та посуду потрібно закласти ще близько 20 000 рублів. Ну і обов’язкова стаття «інші витрати» — 5000 рублів. Мінімальна сума стартового капіталу, з урахуванням витрат на офіційне оформлення ІП, складе 50 000 рублів.

Вартість послуги доцільно встановлювати погодинну. Наприклад, брати 1500 рублів у годину. У середньому, побачення триватиме 3-4 години. Якщо вийде влаштовувати хоча б 20 заходів щомісяця, що 60 000 рублів чистого прибутку забезпечені. З зростанням популярності послуги число клієнтів буде рости, і можна буде вже обслуговувати кілька бажаючих на день.

Share your thoughts