Організація платної автомобільної стоянки

Проблема з паркувальними площами сьогодні є в будь-якому мало-мальськи великому місті. Кількість автомобілів на дорогах зростає щодня, тому стають актуальними платні автостоянки. На цьому можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно визначити максимально завантажені автотранспортом райони населеного пункту і знайти відповідну територію поблизу.

Потім слід зібрати необхідний пакет документів, отримати дозвіл від органів управління, оформити підприємництво, підписати договір оренди ділянки. Починати роботу парковка може тільки тоді, коли дасть «добро» Росспоживнагляд і Пожежний нагляд.

Звичайно, центр міста — це гарантія постійного потоку клієнтів. Але знайти підходяще місце тут проблематично. Тому можна звернутися до спальних районів. Ціна стоянкового місця тут нижче, але постійна клієнтська база буде завжди. Адже далеко не кожен може назвати себе щасливим власником особистого гаража.

Вартість паркувальних послуг також залежить від типу стояки і її функціональності. Великою популярністю сьогодні користуються платні парковки спеціально для вантажного транспорту.

Щоб почати власний бізнес, необхідно обзавестися терпінням, корисними зв’язками і початковим капіталом не менше 350 000 рублів. При цьому середньомісячна чистий прибуток складе при грамотному бізнес-плані не менше 60 000 рублів. Окупність проекту — не більше півроку.

Share your thoughts