організація онлайн-марафонів

Заробіток в мережі інтернет стає все більш затребуваним і популярним. Багато люди примудряються заробити пристойні гроші на власному хобі, не виходячи з дому. Розвиваються напрямком стає сьогодні проведення так званих онлайн-марафонів з найрізноманітніших тематик. Специфіка проектів задоволена проста. Є ведучий, який дає завдання, і є учасники, які виконують їх. В результаті ці учасники отримують необхідні їм навички та знання з окремої теми, а організатор марафону одержує прибуток або набуває лояльних клієнтів.

Тематика марафону може бути будь-якою.

Вибирайте те, в чому ви розбираєтеся і що вам цікаво. Найпопулярніші сьогодні напряму онлайн-марафонів — це заробіток в інтернеті, схуднення і здоровий спосіб життя, побудова сімейних відносин та виховання дітей, езотерика і астрологія.

Почати бізнес легко. Досить створити власну тематичну групу в соціальній мережі. Щоб набрати достатню кількість передплатників, варто витратитися на таргетовану рекламу, а також дати оголошення усіма можливими способами про проведення онлайн-марафону.

Можливо, для підготовки текстового матеріалу і корисних відеоуроків потрібно буде найняти помічника.

Поділіться своєю думкою