Організація масажних курсів

Фахівці, що володіють різними масажними техніками, мають можливість добре заробляти не тільки на прямому надання послуг масажу, але і на навчання цього виду лікувального мистецтва.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перед тим, як приступити до реалізації проекту, проведіть ретельний моніторинг діяльності конкурентів. Якщо у вашому населеному пункті подібні школи відсутні або їх не надто багато, можна переходити в активну фазу дій. Для початку знайдіть відповідне приміщення та обладнайте його всім необхідним, від масажних столів до оргтехніки. Закупіть спеціалізовані косметичні засоби та методичну літературу.

Проводити заняття можна як індивідуально, так і в групах. Оптимальна кількість учнів одночасно не більше 6 чоловік. Цільова аудиторія початківця бізнесмена досить обширна. Так як масажні курси, як правило, короткострокові, то дозволити собі навчитися цій майстерності можуть абсолютно всі.

Кваліфіковані, дипломовані викладачі — запорука успішності даного роду бізнесу. Добре, якщо ви самі володієте всіма необхідними вміннями. Але і при відсутності таких, школу масажу можна легко відкрити, залучаючи фахівців з боку. Бажано найняти відразу 3-4 педагогів, які зможуть викладати в різний час дня. Сам же власник компанії може займатися рекламою і залученням клієнтів.

Орієнтовна сума стартового капіталу — не менше 500 000 рублів. Як показує практика, окупність проекту досить оперативна. Курси масажу — бізнес довгограючий, так що якщо у вас є необхідні грошові кошти, можна без сумніву вкладати їх у це прибуткова справа.

Share your thoughts