Організація майданчиків для вигулу собак

Собака — найпопулярніше домашнє тварина не тільки в сільській місцевості, але і в містах. Чотирилапі улюбленці прекрасно живуть в квартирах, але їм необхідні комфортні умови для вигулу. Надати останні далеко не завжди можливо — у дворах сучасних будинків упорядковують дитячі майданчики, будують магазини і спортивні комплекси, але про тварин практично ніде не думають. Тому, займаючись організацією спеціалізованих майданчиків для вигулу та дресирування собак, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб зробити приватну собачу майданчик для прогулянок, не потрібно витрачати шалені кошти. Для початку достатньо орендувати невелику ділянку землі, засіяти травою, посадити кущі. Для реалізації цього проекту відмінно підійдуть спальні райони міста, особливо райони з новобудовами.

Майданчик потрібно захистити, щоб гарантовано захистити оточуючих, так і собаківники будуть почувати себе більш комфортно. Плата на початковому етапі може бути невеликий, такої, яку не шкода викласти за спокій і зручність і собаки і господаря. Також можна продавати місячні абонементи. З розширенням спектра послуг (будівництвом тренажерів, гірок, бігових доріжок і т. д.) вартість можна буде підвищувати — постійні клієнти нікуди не підуть. Навпаки, вони буду вам вдячні, як, втім, і всі навколишні, далекі від «справ собачих».

Share your thoughts