Організація літнього атракціону: водний батут

У відпускний сезон і дорослі, і діти прагнуть якомога сильніше урізноманітнити своє дозвілля. Великою популярністю користується відвідування розважальних атракціонів, наприклад, водного батута, на організацію якого можна вибудувати прибутковий сезонний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Монтується споруда досить просто. Його можна встановлювати, як на берегової лінії водойми, так і безпосередньо у воді і забезпечити підвезення до батуту туристів, наприклад, на катері або водних лижах. Головне, щоб відстань від водної поверхні до дна не було менше 1,5 метра.

Виготовляється заводський батут із щільного полівінілхлориду, тому він досить міцний і здатний витримати великі навантаження. Вартість його залежить від розмірних параметрів, які можуть бути самими різними.

Є батутне атракціони, що вміщають до 10 чоловік одночасно. Для зручності підйому до нього кріпиться спеціалізована сходи, що входить в комплект.

Ціновий діапазон водних батутів коливається в межах від 40 до 100 тисяч рублів. При цьому всі витрати окупляться вже в перший тиждень роботи, а далі можна буде отримувати чистий прибуток навіть з урахуванням витрат на оренду території і зарплату оператора.

Share your thoughts