організація курсів виживання

Від надзвичайних подій різного характеру не застрахований ніхто, але далеко не кожен знає, як діяти в тій чи іншій ситуації, щоб врятувати себе і своїх близьких. У західних країнах давно і успішно практикуються курси виживання, які відбуваються цілими сім’ями, і на цьому можна побудувати прибутковий бізнес в Росії.

Перед тим, як заснувати свою школу виживання, слід розуміти, що для організації такого підприємства потрібно володіти відповідними вміннями і навичками. Більш всього це справа підходить колишнім військовим, поліцейським або рятувальникам. Ці люди володіють безцінним досвідом і здатні навчити інших виживати в будь-яких умовах.

Для розвитку потрібен початковий капітал у розмірі 100-150 000 рублів. Левова частка коштів піде на закупівлю спорядження (аптечки, намети, спальники, компаси та інше). Перед практикою необхідно провести теоретичні заняття, тому знадобиться орендувати невелике приміщення, можна навіть підвального типу.

Щоб профіт був достатнім, краще набирати групи по 10-15 осіб. На уроках в теорії та практиці потрібно навчити ваших учнів правилам надання невідкладної медичної допомоги, способів виживання в дикій природі (ліс, гори, тайга, водойми тощо).

Для того щоб заняття були максимально ефективними, доведеться організовувати масові походи, адже тільки так можна закріпити отримані знання.

Прибутковість бізнесу досить висока. У великих мегаполісах вартість двох днів таких занять обходиться бажаючим в 5-6 000 рублів. Навіть на початковому етапі можна розраховувати на 50-60 000 рублів прибутку щомісяця

Поділіться своєю думкою