організація кінотуризму

Персонажі кінофільмів дуже міцно входять в наше життя. Їх образи постійно експлуатуються, зображення давно вже стали надбанням громадськості і їх можна знайти буквально на всьому: від кухлів і майок до сумок і черевиків.

На киногероях можна побудувати прибутковий бізнес, зайнявши нову туристичну нішу і організовуючи кинотуры. Сучасні кіномани готові дорого платити за те, щоб помандрувати по місцях «бойової слави» своїх кумирів.

Для запуску бізнесу потрібно кілька тисяч рублів і прекрасні організаторські здібності. Чим креативніше ви мислите, тим успішніше буде ваше підприємство. Щоб заявити про себе, досить буде декількох рекламних роликів по телебаченню і заміток в місцевих друкованих виданнях.

Цільова аудиторія дуже широка. Значну прибуток можуть, наприклад, приносити школярі в дні канікул, для яких можна організувати екскурсію по місцях зйомок Гаррі Поттера або інших культових шедеврів кінематографічного мистецтва.

Доросле населення неодмінно захоче власні очі побачити місця, де знімався фільм «Пляж» з Ді Капріо в головній ролі, або де відточували свою вампірське майстерність герої саги «Сутінки».

Щоб бізнес був рентабельним, необхідно проводити демократичну цінову політику. Вартість кінотур складається з ціни на квитки, знімання житла, послуги гіда та інше. Ваш гонорар на перших порах не повинен перевищувати 10-12 000 рублів за одну поїздку. Але навіть така незначна, на перший погляд, сума приносить середньомісячний дохід близько 100 000 рублів, навіть якщо організовувати 1-2 групових поїздки в місяць.

Поділіться своєю думкою