Організація кімнати страху

Полоскотати нерви і отримати здорову дозу адреналіну люблять дуже багато. Одним з видів сучасних забав, що дозволяють перевірити психіку на міцність і отримати бурю емоцій, є похід в кімнату страху. На організації такого оригінального підприємства можна побудувати прибутковий бізнес.

Сучасні технології дозволяють зробити з класичної кімнати страху справжній будинок жахів, здатний вразити будь-якої людини.

Для початку бізнесу не потрібно значного капіталу — досить 450-500 000 рублів. Слід орендувати приміщення площею 1015 кв. метрів.

Винаходити власну унікальну ідею атракціону зовсім не обов’язково: сьогодні можна придбати готовий набір обладнання. В цьому випадку залишиться тільки доопрацювати інтер’єрні деталі.

Пам’ятайте, що перед тим, як запустити відвідувача в свою «обитель зла», необхідно укласти договір, який знімає відповідальності з власника атракціону за психологічні травми людей, охочих увійти в кімнату страху.

Розташувати атракціон можна на території великого торгового центру з високою прохідністю. Величезний плюс кімнати страху в тому, що її можуть відвідувати одночасно кілька осіб. Таким чином, окупності можна чекати вже через 4-6 місяців.

Збільшити прибуток допоможе надання додаткових послуг, наприклад, фото і відеозйомки.

Поділіться своєю думкою