Організація глэмпинга

Туристична бізнес-ніша, здавалося б, вже вивчена і завойована повністю. Конкуренція тут дуже висока, але завжди можна придумати щось нове і побудувати на цьому прибуткова справа.

Популярним і малоконкурентним туристичним напрямком сьогодні є глэмпинг (гламурний кепмпинг).

Для успішного старту підприємцю доведеться витратитися на придбання спеціалізованого обладнання: комфортних наметів-наметів, висококласної туристичної меблів (столів, стільців, крісел, ліжок). Звичайно, намет ставиться тільки на певний термін, але необхідно подбати про приємне інтер’єрі і підтримці прийнятного температурного режиму.

Тобто, глэмпинг передбачає відпочинок на природі, але проживання потрібно зробити практично таким же зручним, як в номері готелю.

Цільова аудиторія підприємця — літні пари, родини з маленькими дітьми. Для них це можливість відчути єднання з природою, відпочити від міської суєти і поєднати все з комфортними умовами проживання.

Відпочинок на імпровізованій туристичній базі можна поєднувати з популярними розвагами: рибалкою, катанням на човні і байдарках, стрільбою з лука. Додатково можна заробити на організації дитячого дозвілля та майстер-класів, наприклад, з ліплення з глини.

Єдиний недолік цього роду діяльності — сезонність, але при цьому всі вкладення при правильній рекламі окупляться вже за пару місяців.

Поділіться своєю думкою