Організація екскурсій до промзони

Стандартними туристичними маршрутами, морськими круїзами і тому подібними банальностями вже давно нікого не здивуєш. Все більшої популярності набуває так званий промисловий туризм. На організації екскурсій в промзони вашого населеного пункту можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Секрет популярності даного виду екскурсійних послуг простий. В гонитві за високими посадами і «теплими» робочими місцями в офісах, люди зовсім забули, як будується робота на фабриках та заводах. А адже від цих підприємств залежить комфорт нашого життя. І ось інтерес до промисловості повертається, і разом з цим розвиваються нові напрямок туристичної індустрії.

Заводи і фабрики є, без сумніву, в будь-якому великому місті нашої країни, тому проблем з пошуком об’єктів не виникне. Головне — розробити правильний маршрут і укласти договір з керівництвом підприємства. Екскурсії можуть бути як зовнішніми, так і внутрішніми. Особливим попитом користуються, так звані, сталкерские «вилазки», тобто походи на занедбані промзони.

Цей проект не потребує великих фінансових вливань. На початковому етапі буде достатньо 20 000 рублів на рекламу і деякі дрібні витрати. Як показує практика, групові екскурсії на промислові зони приносять організаторам не менше 25 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Щоб заробляти в кілька разів більше, можна організовувати автобусні тури з інших міст.

Share your thoughts