Організація дитячих турпоходів

Даний проект відноситься до розряду сезонних, але при правильному підході до його реалізації реально одержати стабільно високий дохід, який дозволить в невідповідний час року насолоджуватися неробством і ні в чому собі не відмовляти!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Варіантів організації платних турпоходів для дітей може бути дуже багато. Заходи можна проводити як з участю батьків, так і без них. У цьому випадку все залежить від віку цільової аудиторії. Головне, щоб міні-подорож було цікавим, що запам’ятовується і максимально пізнавальним. В процесі походу можна навчити дітей деяким простим, але дуже важливих речей — способів розведення багаття, орієнтації по сонцю і зіркам, будівництва куренів і т. д.

Примітно, що високих вкладень на старті не потрібно. Основною статтею витрат буде закупівля мінімальної екіпіровки і репелентів. А ось мозкову активність обов’язково залучати у великих кількостях. Ретельно розробіть маршрут походу, пройдіться по ньому кілька разів, зробіть на шляху деякі заготовки, які істотно полегшать вам життя в подальшому.

При організації таких пізнавальних екскурсій не варто сильно віддалятися від населених пунктів. Важливо, щоб стільниковий зв’язок була доступна, і батьки могли в будь-який час зв’язатися з дитиною, якщо самі вони в поході не беруть участь.

Щоб домогтися успіху, необхідно розробити яскраву рекламну кампанію. Можна давати рекламу у дошкільних та шкільних дитячих закладах, Будинках творчості і т. д. Спробуйте налагодити співпрацю з турфірмами, які також будуть пропонувати свої послуги в обмін на невеликий відсоток від прибутку. Якщо все правильно організувати, то непоганий дохід в сезон вам забезпечений.

Share your thoughts