Організація дитячих шкільних дискотек

У житті школярів досить мало розваг. Підлітки завантажені навчанням мало не цілодобово. При цьому тінейджерам дуже хочеться веселощів і танців. Рідкісні шкільні дискотеки відвідують з величезним задоволенням. А як інакше? Адже в дорослі нічні клуби вхід закритий. Тому, пропонуючи свої послуги з організації танцювальних вечорів для учнів 10-16 років, можна побудувати прибутковий бізнес.

Послуги організатора дискотек будуть користуватися великим попитом, якщо у вас є хороше обладнання і ви зможете порадувати «танцюристів» якісним звуком та світломузикою, видеопроекцией і т. д. Без цього не обійтися, інакше проект не буде мати успіху.

Непогано було б знайти кілька початківців музичних колективів, яким для розвитку потрібна реклама. Молоді групи погодяться виступати за «спасибі». Головне, щоб про них дізналися. А ви, в свою чергу, отримуєте живу музику для вечірки і захоплення підлітків.

На шкільних дискотеках завжди маса народу. Вартість квитка можна встановити на рівні 100-150 рублів. Навіть якщо на ваш вечір прийде 200 школярів, дохід від одного заходу буде не менше 20 000 рублів. Близько 20% від цієї суми піде на різні витрати. Решта — чистий прибуток.

Спробуйте укласти договори зі шкільним керівництвом хоча б на 1 дискотеку в місяць. При наявності всього 15 постійних клієнтів можна без праці заробляти до 250 000 рублів щомісяця!

Поділіться своєю думкою