Організація дискотек безшумних

Оглушливі музичні вечірки вже порядком набридли народу. У шаленому ритмі життя, в якій і без того багато шуму, все більше тягне до тиші і спокою. У зв’язку з цим за кордоном з’явився нової унікальний бізнес-тренд: підприємці-початківці вже заробляють пристойні гроші, займаючись організацією так званих безшумних дискотек. Звичайно, для багатьох ця ідея може здатися безумством. Тим не менш вона має масу шанувальників.

Зародився рух, який пропагує тишу, у Великобританії. Стало дуже модно відвідувати безшумні танцполи і вечірки. В таких місцях можна розслабитися і поговорити з друзями буквально пошепки — гучна музика і крики натовпу гарантовано не заглушать голос.

«Що ж це за дискотека без музики?» — запитаєте ви. А музичний супровід на вечірках все-таки є, тільки звучить воно в навушниках. Тобто клієнт закладу прослуховує пісні в індивідуальному порядку, нікому не заважаючи.

Незвичний дискотечний стиль став для британців одним з кращих способів релаксу. Навушники надаються організаторами. У кожному з приладів є два канали для вибору музичної стилістики. То є друзі з різними музичними смаками мають можливість насолоджуватися тим, що їм реально по душі, і при цьому проводити час разом.

Британське захоплення поступово підкорює молодь інших країн. Ймовірно, і для Росії аналогічний стартап має великі перспективи!

Share your thoughts