Організація дозвілля для інтровертів

Інтроверти і соціопати — особливий шар людей, яким для перезарядки мозку і активізації його працездатності необхідно самотність. На жаль, в містах нашої країни практично немає шансів на тишу і спокій, тому у людей з особливим складом мислення і характеру часто відбувається емоційне і професійне вигоряння. Над цією проблемою вирішила попрацювати британка Ліза Ейвбері. В результаті вона почала надавати нестандартні послуги з організації відпочинку вихідного дня спеціально для інтровертів.

Потрібно зазначити, що послуга заповзятливої панянки користується небувалим попитом. Не потрібно думати, що Лізі за родом діяльності доводиться стикатися з неадекватними особами. Інтроверти, насправді, абсолютно нормальні, товариські люди. Самотність і тиша їм необхідні саме для перезавантаження енергетики.

Послуга британки називається The Sacred Introvert Retreat Tour. Ініціатор проекту і сама є яскраво вираженим інтровертом, тому добре знає потреби своєї цільової аудиторії. Ліза пропонує клієнтам поїздки в Гластонберийскоое абатство. Там тихо і затишно — справжній рай для інтроверта. Клієнтів приймають в невеликому готелі, кожна з кімнат якого розрахована на одного мешканця. Турист може не тільки відпочивати в номері, але і здійснювати піші екскурсії на самоті в найближчий лісок. Для цього кожному бажаючому видається продуктовий набір на день — прогулянки на свіжому повітрі активізують апетит!

Також, при бажанні, турист має можливість орендувати індивідуальний трейлер прямо в лісі, щоб напевно відсторонитися від зовнішнього світу і зануритися у власні роздуми. Звичайно, Ліза пропонує неспішні екскурсії (в тому числі і нічні, з ліхтариками) і навіть заняття йогою на природі, але нікого до цього не примушує. Вартість повного спектру послуг нестандартного турагентства встановилася на рівні 3800 доларів за 10 днів. Але клієнт самостійно вирішує, скільки часу він хоче відпочивати і за що конкретно буде платити. У Росії аналогічних проектів поки що не існує. Перспективи при цьому величезні! Можна не сумніватися, що послуга організації відпочинку для інтровертів буде користуватися величезним попитом. Головне — правильно підійти до питань маркетингу!

Поділіться своєю думкою