Організація черепашачих перегонів

Незважаючи на те, що черепахи асоціюються у більшості людей з чимось повільним і незграбним, їх власники не з чуток знають, що ці істоти здатні бігати на значних швидкостях. Такий талант панцирних представників фауни породив нову розвагу — черепашачі перегони, на організацію яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для черепашачих змагань підходить рівна, плоска поверхня. Організувати трасу можна прямо на асфальті, але краще підготувати спеціальну територію з розділеними доріжками. Величина дистанції варіюється від 2 до 10 метрів. Основне завдання учасників забігу — швидше суперників досягти фінішної лінії. Цікаво, що передбачити підсумки змагань неможливо. Черепахи — особистості непередбачувані. Вони в будь-який момент можуть змінити траєкторію руху на прямо протилежну, перетворившись з лідера на аутсайдера. За правилами, господарі тварин не мають права чіпати їх руками або заманювати ласощами. Можлива лише моральна і голосова підтримка!

Бажаючі взяти участь у змаганнях найчастіше приносять власного вихованця. Але клієнтам необхідно дати можливість оренди тварини. Тобто обов’язково заведіть кілька черепашок і пропонуєте їх до прокату за ціною в 3-4 долари.

Відомо, що азартні ігри в Росії можна тільки у спеціально відведених зонах, але черепашачі перегони — особливе розвага, його досить складно класифікувати. Саме тому багато елітні ресторани і нічні клуби роблять подібні заходи своєю «фішкою». Але якщо ви хочете повністю убезпечити свій бізнес, то пропонуйте послуги корпоративним клієнтам, наприклад, через агентства з організації свят. Міні-чемпіонат дозволить урізноманітнити і зробити унікальним будь-яке свято, будь то весілля, ювілей або корпоратив.

Сума стартових вкладень невелика, і окупаються всі витрати, як правило, в перший же замовлення. Але враховуйте, що черепахам потрібно надати комфортні умови для проживання і постійний догляд. Так що рекламна кампанія повинна бути максимально активною, щоб була можливість забезпечити вашу оригінальну фірму постійним клієнтським потоком.

Share your thoughts