Організація боїв роботів

Якщо ви думаєте, що битви роботів — це всього лише сюжет з популярних сьогодні кінофільмів або комп’ютерних ігор, то ви сильно помиляєтеся. Такі заходи в умовах сучасності можна проводити реально, і на організації боїв роботів нескладно побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що подібні проекти існують в нашій країні вже понад 10 років, але про них мало хто знає. І дуже даремно! Вперше заходи такого типу стали проводитися у вузьких колах — у клубах любителів робототехніки, але сьогодні розвага стає все більш масовим.

Тепер виробляються спеціальні роботи-бійці, обладнані колесами для мобільності, потужними акумуляторами і зброєю (роль куль грають кульки, що застосовуються в страйкболі). Корпус роботів дуже міцний, тому за збереження кібер-бійця можна не переживати.

На майданчику для проведення боїв вибудовують цілу макет міста, який зверху накривається прозорою скляною чашею. У цьому місті є будинки, дерева, магазини, торгові центри, вежі і т. д. Бойові дії розгортаються між цими будівлями. Гравець управляє роботом дистанційно, за допомогою пульта. На кожному «бійці» закріплена невелика камера, що передає картину очима робота. Участь у битвах оплачується щохвилини. Середня вартість хвилини невелика — близько 40 рублів.

Сьогодні родоначальники цього бізнесу планують відкривати подібні розваги по всій країні, і саме час спробувати створити їм гідну конкуренцію.

Share your thoughts