Організація безпілотного мобільного магазину

Ідея відкриття пересувної торговельної точки, керованої лише за допомогою сучасних технологій, належить китайцям. Кілька подібних магазинів вже успішно функціонує на території Китаю. Проект під назвою Moby — це повністю автоматизована майданчик.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Збирається мобільний магазин досить просто. Обов’язковими елементами його конструкції є колеса, прикріплені до платформи, і сонячні батареї, від яких функціонує потужний електричний двигун.

Для зручності обслуговування клієнтів створено спеціальний мобільний додаток, через яке здійснюється реєстрація банківської карти.

При відвідуванні торгової точки штрихкод з картки зчитується спеціальним пристроєм, і після цього відвідувач може безперешкодно увійти в магазин і самостійно зібрати своє замовлення. Якщо якихось продуктів в наявності не виявиться, то можна залишити заявку на поповнення асортименту і забрати все замовлене при наступному відвідуванні павільйону.

У майбутньому розробники планують, що магазинчики зможуть самостійно займатися доставкою продукції до клієнтів. Це відбудеться, як тільки торгові точки отримають дозвіл від влади і дорожньої інспекції на пересування автошляхами.

Вже підраховано, що придбання і монтаж одного магазину коштуватиме його власникові в 30 тисяч доларів.

Share your thoughts