Оренда житла перед покупкою в стилі AirBnB: Інноваційні ідеї; Ідеї у сфері сервісу

Нова бізнес-ідея виникла у співробітників агентства нерухомості Realtor. Заснований проект на новомодному бізнесі AirBnB. Суть його полягає в тому, щоб швидко і навіть на відстані здавати в оренду все, що душі завгодно: не тільки автомобілі, житло, а й сараї, гаражі, дачі та інше майно, яке є в наявності, але в конкретний момент просто не потрібно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Плату за оренду можна брати як грошовим еквівалентом, так і всілякими послугами — тобто зробити тимчасовий обмін.

Так от, ріелторське агентство вирішило отримати вигоду з такого способу комунікації орендодавців і їх споживачів. Співробітники помітили, що багато клієнтів компанії перед покупкою житла в невідомому їм районі населеного пункту довго сумніваються і бояться «підводних каменів», які можуть підстерігати їх у новому місці проживання.

Ось таких ріелтори сумніваються направляють на майданчик AirBnB, де можна знайти людину, яка здає квартиру або куточок в певному районі на невеликий термін. Таким чином, клієнти агентства, уподобали ту чи іншу квартиру, можуть перед її покупкою оцінити всі плюси і мінуси життя в тій частині населеного пункту, де ця квартира знаходиться. Слоган «Спробуй, перш ніж купувати» знайшов відгук у величезної кількості бажаючих.

Тепер люди, перед тим, як зробити серйозну покупку і переїхати в нове житло, можуть спробувати пожити буквально в декількох метрах від їх майбутньої квартири і зрозуміти, чи буде вдалим придбання, або все ж таки варто продовжити пошуки ідеального житла.

Таким чином, агентству нерухомості вдалося стати на голову вище своїх конкурентів, і бізнес став розвиватися дуже швидкими темпами.

Share your thoughts