Оренда тренажерів для офісних працівників

Гіподинамія «офісного планктону» переходить всі межі. Людям, які ведуть сидячий спосіб життя в силу професії, необхідно підтримувати хорошу фізичну форму і стежити за здоров’ям. Тому сьогодні нова бізнес-ідея по прокату тренажерів для офісних працівників вважається дуже перспективною.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно визначитися з асортиментом продукції, яку планується здавати в оренду. Найбільшу актуальність набули портативні велотренажери, доріжки для бігу, а також особливі силові тренажери, які прикріплюються до спинки стільця і дозволяють займатися сидячи, розминаючи спину і руки.

Для успішного старту немає необхідності брати в оренду приміщення. Можна налагодити пряму співпрацю з постачальниками тренажерів і придбавати їх у міру необхідності. Але якщо такий варіант вам не підходить, то буде достатньо орендувати простір на 30 кв. м. На цій території комфортно размесятся близько 90 тренажерів (50 силових, 30 велосипедних і 10 бігових).

Здавати тренажери в оренду дуже зручно через Інтернет, то є офіс, по суті, не потрібний. Але важливо грамотно розробити стратегію просування бізнесу. Створіть власний сайт і найміть фахівця, який буде займатися його розкруткою. Обов’язково організуйте демонстрацію вашої продукції, дайте можливість цільової аудиторії випробувати обладнання і відчути його необхідність на практиці. Замовте друк рекламних буклетів та розповсюджуйте їх в бізнес-центрах та інших аналогічних установах. У загальній складності, на запуск проекту потрібно близько 600 000 рублів. Передбачувані терміни окупності — 5-6 місяців.

Share your thoughts