Оренда шоколадного фонтану: бізнес-ідеї для жінок, у сфері сервісу, минимлаьные вкладення, для початківців

Шоколадний фонтан — щось з розряду рябчиків з ананасами — звучить так дорого, що хочеться спробувати! Тому апарат став з’являтися спочатку на дорогущих корпоративах, а потім і на середніх весіллях.

Шоколадний фонтан виглядає так, як ви його собі уявляєте: невеликий фонтанчик з шоколадними цівками замість води. По колу лежать фрукти і ягоди в шоколадній глазурі. Шоколадна інсталяція добре впишеться і на презентацію автомобіля, і на дитяче свято. Будь-який відвідувач заходу, який побачить фонтан вперше, буде вражений. Тому варто зайняти нішу, поки вона не сильно забита конкурентами.

Всередині фонтану — звичайна металева конструкція з кількома ярусами заввишки від 0,5 до 1,5 метрів. Працює пристрій від мережі і саме розплавляє шоколад. Апарат його безперервно циркулює, за рахунок чого створюється неповторний аромат в приміщенні і неповторне видовище.

Щоб підготувати фонтан до роботи, потрібно 2 години. Зазвичай в якості «палива» використовується 53-процентний шоколад з вмістом какао-масел і невеликою в’язкістю. Він може бути швейцарським, російським або бельгійським; білим, чорним або кольоровим. Досвідчені власники фонтанів кажуть, що солодкі фрукти поєднуються з гірким шоколадом, а кисло-солодкі ягоди підходять до білого або молочного сортам.

Апарати виробляють Китай, США, Великобританія, Швейцарія і Франція. Доречно укласти договір з одним із зарубіжних постачальників, їх представники є в Росії.

В якості ідеї для бізнесу розгляньте два варіанти: або встановити один фонтан в одному місці, чи складати два-три в оренду на заходи. Головне, щоб місце, де апарат буде встановлено, було захищене від погодних змін.

В фонтан, розрахований на 50 осіб, завантажується 2,5 кілограма шоколаду (1 500 рублів) і 7 кілограмів фруктів (1 000 рублів). Здавати його в оренду за 8 тисяч рублів, заробляючи при цьому понад 5 000 рублів.

Рекламну кампанію почніть з демонстрації. Вклавши на старті 50 000 — 120 000 рублів, ви зможете заробляти більше 35 000. При цьому бізнес окупиться за кілька місяців.

Корисні посилання

Франшиза Шоколадна мрія

Фрукти в карамелі та шоколаду

Поділіться своєю думкою