Оренда посуду і обладнання для банкетів

Банкетний бізнес процвітає, незважаючи на кризу у фінансовій сфері. У цій справі з’являються нові напрямки. Наприклад, величезні перспективи несе в собі бізнес-проект по здачі в оренду посуду і супутнього устаткування для банкетів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати ідею, потрібно, в першу чергу, підшукати відповідне складське приміщення, в якому буде зберігатися ваш товар. Територія повинна бути опалювальна і добре провітрюваних, щоб забезпечити цілісність і презентабельний зовнішній вигляд всіх товарних позицій. Чітко визначитеся з асортиментом. Проаналізуйте, яка продукція більш всього затребувана при проведенні банкетів, і після цього починайте формувати складські запаси.

В асортименті обов’язково повинні бути представлені комплекти посуду, текстиль та меблювання. Доцільно купувати все необхідне в одного-двох постачальників — великі оптові закупівлі набагато вигідніше. Вибирайте міцне, зносостійке обладнання, яке можна максимально безпечно транспортувати і оперативно збирати і розбирати.

Стартовий капітал цілком може бути невеликим — близько 150 000 рублів. Розширюватися можна поступово. На початковому етапі реально все робити самостійно, але коли кількість клієнтів почне зростати, то доведеться делегувати частину обов’язків і найняти співробітників. Але без якісного сервісу і хорошої реклами успіху чекати не варто. Тому не скупіться на оплату послуг грамотних маркетологів — ці вкладення досить швидко окупляться, і ви не пошкодуєте про витрати.

Share your thoughts