Оренда одягу для тих, що худнуть

Напередодні пляжного сезону багато жінок і дівчата сідають на дієту, щоб блищати на пляжах у всій красі. Але втрата ваги тягне за собою певні наслідки. Зокрема, схуднення на кілька розмірів неминуче призводить до необхідності зміни гардеробу. А що робити в тих випадках, коли настає перехідний період між початковим розміром і планованим? Не можна ж постійно купувати одяг на розмір менше і витрачати гроші даремно, адже буквально через місяць вона вже не буде відповідної! Відмінний вихід з положення знайшли початківці американські підприємці. Компанія Transitional Sizes стала надавати послуги оренди одягу для тих, що худнуть.

Цільова аудиторія бізнесменів — це не тільки жінки на дієті, але і майбутні матусі, які під час вагітності неминуче змінюються в розмірах. Всі контакти з клієнтами відбуваються віддалено. Замовник реєструється на сайті компанії і оформляє доставку симпатичних речей. До посилці додається інструкція по догляду за ними. Носити одяг можна стільки, скільки буде потрібно. Головне — вносити щомісячну плату. Коли замовник вирішує, що пора повернути речі, він зобов’язаний їх почистити і привести в порядок за інструкцією. В іншому випадку, доведеться сплатити штраф. Речі, до слова, можна залишити собі назавжди, компенсувавши їх повну вартість.

Віртуальний «шафа» містить сотні моделей різноманітного одягу. Кожна жінка знайде ту, яка відповідає її смаку і стилю. Тому сервіс сьогодні дуже популярний. Можна не сумніватися, що і російські любителі дієт оцінять по достоїнству настільки нестандартні послуги!

Поділіться своєю думкою