Оренда квартир з подальшим викупом

Як відомо, гроші на покупку житла є далеко не у всіх, а придбати квартиру у власність дуже хочеться багатьом. Існує, звичайно ж, варіант іпотеки. Однак банк з ряду причин така позика може і не схвалити. Що ж робити? Неможливо ж все життя знімати квартиру.

З іншого боку, існує чимало власників квартир, які довго не можуть продати не надто потрібне їм житло. Можна здати порожню квартиру в оренду. Але існує ймовірність, що орендар одного разу просто зникне разом з грошима, неабияк зіпсував ремонт і меблі.

А ось один заповзятливий ділок з Краснодара досліджував дану проблему і зрозумів, що можна відкрити бюро, яке допоможе її вирішити.

Що, по суті, і зробив. Засноване ним бюро нерухомості займається підбором варіантів для тих, хто бажає орендувати житло з подальшим викупом, а також тих, хто бажає здати житло на такій основі.

В результаті, покупець живе в квартирі, сплачуючи гроші за оренду, а також — щомісячну суму викупу. А продавець не нервує з приводу зіпсованого ремонту. Адже навряд чи хтось захоче псувати квартиру, за яку йому належить виплачувати певну суму протягом 5-10 років і жити в ній після викупу.

Поділіться своєю думкою