Оренда кухонних приладів

З кожним роком стає все більше гаджетів, покликаних полегшити наше життя і побутові умови. Зокрема, зростає асортимент приладів для кухні. Не кожному по кишені придбати собі всю лінійку новинок, та й не завжди є впевненість у тому, що пристрій в підсумку виявиться корисним. До того ж, ці гаджети займають чимало місця, тобто є недозволеною розкішшю для малогабаритних квартир. Але вихід є: сьогодні кухонні гаджети беруть в оренду. Надаючи таку послугу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Вперше такий незвичайний сервіс з’явився в американському Торонто. Компанія під назвою The Kitchen Library (кухонна бібліотека) пропонує кожному бажаючому взяти напрокат будь-який прилад з асортименту, будь то тестомешалка, йогуртниця, вафельниця та інші речі, які ми не так часто застосовуємо в повсякденному житті і звикли вважати атрибутами професійній кухні. Але ж спробувати їх у дії хоча б раз в житті мріє кожна господиня!

Послуга оплачується одноразово. Коштує вона всього 50 доларів в рік. В цю суму включена оренда будь-яких механічних гаджетів строком на 5 днів, а електричних — на 3 дні. Якщо умови договору не були виконані орендарем, то йому призначаються штрафи від 1 до 5 доларів, в залежності від вартості самого приладу.

Буквально через місяць після відкриття сервісу потік його клієнтів став безперервним. The Kitchen Library пропонує не лише найбільш прості прилади, але і високотехнологічні девайси, які не завжди можуть дістати прості домогосподарки або початківці кулінари. Можна не сумніватися, що в нашій країні таку послугу оцінять по достоїнству.

Поділіться своєю думкою