Оренда автомобіля авіапасажирами : Інноваційні бізнес-ідеї

Нову бізнес-ідею просуває компанія Skurt. Їхньою цільовою аудиторією стали пасажири аеропорту, які прилітають в Лос-Анджелес (поки тільки в цей населений пункт). Стартап полягає в наступному: компанія — генератор ідеї має в своєму розпорядженні невеликий автомобільний парк, в якому можна взяти транспортний засіб в оренду.

Так от, пасажир літака може зробити це за допомогою звичайного мобільного додатку, уникнувши всякої паперової тяганини. Все, що потрібно від клієнта — залишити в смартфоні свій електронний підпис, що і буде запорукою успішного замовлення, адже вона також має юридичну силу. По прильоту авиатуриста буквально біля трапу буде очікувати співробітник компанії в уніформі, який і передасть орендареві ключі від авто і навіть допоможе завантажити багаж.

Орендувати машину за допомогою мобільного сервісу можна за 24 долари на добу. Також Skurt виставляє додаткові умови: на особистому рахунку клієнта повинні постійно перебувати 100 доларів — це своєрідна страховка і членський внесок одночасно.

Звичайно, новий проект вже знайшов свого шанувальника, адже так приємно після виснажливого перельоту не ламати голову над тим, як дістатися до потрібної точки в незнайомому місті, а просто сісти за кермо і поїхати.

Тим не менш, витіснити службу таксі з аеропортів у компанії навряд чи вийде, тому бажаючих не морочитися і найняти таксиста, який без проблем довезе за вказаною адресою, менше не стає.

До речі, для жителів міста послуги Skurt також доступні. І для цього не потрібно їхати в аеропорт. Досить зробити замовлення зі свого мобільного гаджета, і людина в уніформі привезе автомобіль в будь-яку точку Лос-Анджелеса.

Поділіться своєю думкою