Оренда автомобільної естакади

Автовласники часто ремонтують свої транспортні засоби самостійно. Наявність естакади значно спрощує цю задачу. Але далеко не у кожного є така конструкція в наявності. Тому здача в оренду автомобільної естакади може стати прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Левова частка стартового капіталу піде на придбання готової естакади. Подібну споруду можна зробити і своїми руками, але в цьому випадку передбачаються витрати на закупівлю матеріалів. Також доведеться заплатити за оренду території, на якій естакада буде встановлена. Для цієї мети відмінно підійдуть гаражні кооперативи, вільний простір поруч з СТО, магазинів запчастин, заправні станції.

Естакада довжиною 20 метрів і вантажопідйомністю до 5 тонн коштує близько 360 000 рублів. Вартість оренди варіюється від регіону до регіону. В середньому, за годину користування естакадою вашим клієнтам доведеться заплатити 250 рублів. З цієї суми потрібно відняти заробітну плату працівника, який буде збирати гроші і стежити за правильністю експлуатації конструкції. Якщо естакада буде затребувана по 4-5 годин щодня, то окупити вкладення реально через півроку роботи.

Share your thoughts