Опудало для відлякування дітей

Більшість власників доглянутих присадибних ділянок і облагороджених прибудинкових територій не переносить, якщо раптом діти несподівано починають витоптувати прекрасні квітучі клумби та приймати гарний газон. Найчастіше, прості слова не дають результату — пішли з ділянки дітки повертаються знову. Американські новатори вирішили виправити ситуацію цікавим чином. Вони розробили і виготовили унікальне опудало для відлякування дітлахів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конструкція має значні розміри — її зріст перевищує 13 метрів! Зовні опудало схоже на знамениту відьму з країни Оз. Лялька виконана дуже якісно і реалістично. Сама по собі вона прикрашає територію, привносячи якусь родзинку. Але діти при цьому, як показала практика, воліють обходити величезну відьму стороною. До того ж, конструкція при наближенні до неї вимовляє фразу: «Я доберуся до тебе, малюк…». Цей факт в рази підсилює страхітливий ефект.

Штучна відьма справляє приголомшливе враження. Основним матеріалом для її виготовлення послужила спеціальна полирезина, зверху її покрили лаком. Деталі костюма опрацьовані до дрібниць. Деякі порівнюють опудало по реалістичності з експонатами знаменитого музею мадам Тюссо!

Щоб відьма «заговорила» і почала виконувати розрізнені руху кострубатими руками, в неї потрібно вставити батарейки. Вартість такого шедевра встановилася на рівні 2500 доларів! Можна не сумніватися, що створивши в нашій країні більш бюджетний варіант, можна побудувати вкрай прибутковий і оригінальний бізнес!

Share your thoughts