Опломбування вантажів

Сфера вантажоперевезень активно розвивається, а разом із нею розвиваються та супутні сфери, такі як логістика. Найчастіше потрібен додатковий контроль при транспортуванні особливо цінних вантажів, та логістичні фірми ретельно продумують всі варіанти, щоб доставка пройшла без втрат. Для цих цілей нерідко використовують спеціальні пломби. Надаючи послуги опломбування цінних вантажів, можна побудувати досить прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що конкуренція в цій сфері серед підприємців-початківців знаходиться на мінімальному рівні, тому вартість послуг досить висока. Для успішного старту потрібні досить великі інвестиції — близько 500 000 доларів. Сума не мала, але можете не сумніватися, що існують набагато більш затратні, але при цьому менш перспективні й прибуткові проекти.

Для початку потрібно придбати спеціалізоване обладнання, за допомогою якого виготовляються пломби. Виробнича лінія складається з термопластового автомата, верстатів для терморпечати, машини для тамподруку і лазерного комплексу для маркування. Виготовляти має сенс пломби з пластика, так як їх складніше підробити.

Спеціального ліцензування дана діяльність не вимагає. Оформляється ІП, виходить дозвіл від компетентних органів, таких як пожежна служба, і можна працювати.

На перших порах краще співпрацювати з дрібними приватними клієнтами. Коли досвід вже буде набрано, можна націлюватися на більш великих клієнтів загальноросійського масштабу. Експерти кажуть, що одне тільки виробництво пломб характеризується рентабельністю в 150-200%. Наприклад, собівартість пластикового індикатора не перевищує 2 рублів, а продаються вони вже по 7-8 рублів. Таким чином, можна припустити, що при правильній організації проекту всі вкладення окупляться приблизно через 2 роки роботи.

Share your thoughts