Оплата вашим селфи: Іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Нова бізнес-ідея, запропонована великої торговельної інтернет-майданчиком Amazon, дозволить створити з набридлого всім, але тим не менш популярного селфи, технологічну новинку, яка зможе послужити на благо всього людства.

Компанія запропонувала відмовитися від традиційної системи паролів при оплаті за товар і дати можливість своїм клієнтам розплачуватися за допомогою фотографування себе улюблених. Створити такий проект стало можливим завдяки технології розпізнавання осіб

Процес входу в аккаунт користувача буде відбуватися наступним чином: клієнт торгової площадки повинен буде всього лише зробити селфи, база ресурсу в автоматичному режимі порівняє зображення з уже наявними і при збігу відкриє доступ до аккаунту власника.

Захист від шахраїв в Amazon теж продумали. Щоб скористатися подібною послугою, необхідно не просто сфотографуватися, але і підморгнути в камеру. Це і буде доказом того, що оплатити товар намагається абсолютно жива людина, а не вкрадене зловмисниками фото.

Компанія-розробник впевнена, що їх «новітня система оплати покупок» в недалекому майбутньому завоює весь світ, і використовувати її стануть буквально у всіх галузях, в тому числі і для входу в облікові записи соціальних мереж.

Звичайно, людям, які звикли постійно змінювати свою зовнішність, подібний винахід не принесе користі, тому горезвісна система паролів залишиться актуальною ще надовго.

Поділіться своєю думкою