Онлайн-сервіс на захисті ваших інтересів: іноземні ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Як відомо, американці люблять використовувати будь-яку конфліктну ситуацію, щоб витягти з неї максимум вигоди. Часто це буває абсолютно абсурдним, і тим не менш американка може судитися з кавової компанією з-за того, що за паркування свого автомобіля, вона тримала затиснутий паперовий стаканчик з кавою між ніг і під час різкого руху напій пролився на колготки. Інша американська громадянка пред’являє претензії тютюнової корпорації в тому, що та не попередила її чоловіка про шкоду куріння, і він помер від раку легенів.

Через величезну кількість подібних судових позовів, американські компанії змушені створювати пародоксальные інструкції, на кшталт: «Категорично забороняється прати в машині дітей».

Саме прагнення американців у що б то не стало добитися правди в суді з приводу і служить підґрунтям того, там як гриби виникають онлайн-сервіси з надання посередницьких послуг між потерпілими споживачами і винними фірмами. Так, нещодавно запрацював новий сервіс, розташований в Лос-Анджелесі і обслуговує клієнтів із США, Канади та Англії. Всі свої заявки потерпілі можуть подати на сайт і однойменний мобільний додаток під назвою Service, які поки працюють безкоштовно.

Для того, щоб фахівці Service вам надали сприяння в отриманні матеріального відшкодування у разі заподіяної шкоди, вимагається, щоб було подано заяву з зазначенням винуватця завданої шкоди, а також надані підтверджуючі документи — чеки, фото та відео матеріали. У перспективі Service передбачає стягувати гроші за всі свої послуги.

Поділіться своєю думкою