Онлайн-різдво для одиноких

Як відомо, Різдво і Новий рік у всі часи вважалися особливими святами, які прийнято проводити в колі близьких і рідних людей. А що робити, якщо людина самотня і йому просто не з ким розділити радість урочистого моменту? Про таких людей вирішили подбати організатори унікального проекту під назвою «Зустрінемо Різдво разом». І треба зазначити, що проект має великий успіх в Америці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює ця бізнес-ідея наступним чином. Її «генератори» створили Інтернет-майданчик, на якій може зареєструвати будь-самотня людина. Щоб стати членом цього клубу, необхідно заповнити детальну анкету. Це робиться не з простої цікавості. Зустріч свят проходить у форматі онлайн-конференцій. Але беруть участь у заходах не відразу всі користувачі майданчики. Їх ділять на групи по 6 чоловік, виходячи з даних анкетування. Тобто для кожної людини підбирається максимально відповідна компанія.

Якщо ви не бажаєте відповідати на запитання анкети детально, то група для вас визначається випадковим чином, за допомогою програми. Але майте на увазі: якщо ви чимось не влаштуєте інших учасників онлайн-святкування, то вони мають можливість виключити вас з компанії більшістю голосів.

Сьогодні існує практика святкування в такому форматі не тільки Різдва, але й інших знаменних дат. Але реєструватися потрібно завчасно, хоча б за тиждень.

Share your thoughts