Онлайн-каса на планшеті

У листопаді 2016 року ми запустили сервіс Qasl — зручний інструмент автоматизації робочих процесів для малого бізнесу. Сервіс об’єднує в собі онлайн-касу на планшеті і систему обліку продажів в «хмарі». З його допомогою підприємець може з легкістю автоматизувати продажу своєї роздрібної мережі, не виходячи з дому.

Раніше IT-рішення з автоматизації бізнесу представляли із себе складні, не гнучкі системи, які потребували власних серверах і регулярному обслуговуванні. При цьому функціонал був обмежений, а вартість і технологічна складність залишалися досить високою.

Тепер же, бізнес може налагодити касу і автоматизувати продаж в найкоротші терміни і за меншу ціну.

Рівень функціоналу, який сьогодні доступний в Qasl, порівняємо з великими роздрібними мережами. При цьому в ньому немає нічого зайвого, тільки все саме корисне для бізнесу.

Для нас було важливо зробити продукт з простою і зрозумілою логікою роботи і дружнім інтерфейсом. Для роботи з Qasl не потрібні спеціальні навички та навчання. Працювати з системою дуже просто як на касі, так і в адміністративній панелі.

Для того щоб зробити з планшета онлайн-касу, клієнту потрібно завантажити додаток Qasl і ввести код реєстрації, який генерується в особистому кабінеті.

Для кого корисний такий сервіс?

Ми намагалися адаптувати сервіс для різних видів бізнесу. Зараз у нас три основні сценарії використання програми: громадське харчування (кафе/бар/ресторан), рітейл і підприємства сфери послуг (салони краси, перукарні та інші).

Кожна з цих адаптацій має свої особливості. Наприклад, для салонів краси ми зробили зручний журнал запису клієнтів, до якого можна призначати фахівців та послуги, які вони надають. У сегменті «громадське харчування» можна керувати столами в залі, заводити технологічні карти страв, вести автоматичний облік продуктів зі складу та багато іншого. Природно, у кожному з цих випадків, роль мобільного каси залишається основною. Ви можете приймати оплату карткою, готівкою, бонусами або засобами з номера телефону абонента.

Завдяки тому, що це хмарний сервіс, підприємцю не потрібно витрачатися на складне устаткування. Достатньо мати найпростіший планшет і доступ в Інтернет. Сплатити доведеться тільки підписку на сервіс.

Qasl сумісний з будь-яким периферійним обладнанням: фіскальні реєстратори, POS термінали, сканери штрих-коду, грошовий ящик, електронні ваги та інші.

У світовій практиці каса на планшеті — це вже давно норма. На заході подібні сервіси дуже розвинені і мають величезну популярність. У Росії цей сегмент ринку тільки зароджується. Ступінь проникнення подібних рішень у малому бізнесі незрівнянно мала.

Тим не менш, держава бачить перспективу у розвитку онлайн автоматизації.

Недавні зміни до ФЗ-54, про новий порядок роботи з ККТ це доводять. Згідно з цим документом, з 1 липня 2017 року всі касове обладнання повинно бути замінено на онлайн каси нового зразка. Головна відмінність нових реєстраторів — можливість передачі даних про продажі в ФНС в режимі онлайн. Для цього потрібно підключити фіскальний реєстратор нового зразка, укласти договір з ОФД, а також встановити програмне забезпечення для обліку продажів.

Розробляючи Qasl, ми з самого початку намагалися врахувати різні варіанти інтеграції сервісу: ФЗ-54, ЄДАІС, продукти 1С: це все вже налаштовано і готове до роботи.

Поділіться своєю думкою