Онлайн-довідник недорогих Внз: бізнес-ідеї у сфері сервісу, іноземні, інноваційні ідеї, домашній бізнес

Громадська організація ScholarMatch, яка в даний час активно шукає донорів, готових фінансово підтримувати бідних, але здібних студентів, запустила новий проект — онлайн довідник вищих навчальних закладів ScholarMatcher. Поки в ньому близько 300 вузів, та й то, інформація надана не за всіма спеціальностями, але творці проекту обіцяють зростання інформаційної бази.

ScholarMatcher є фільтром, який використовується при введенні запиту в будь-яку з популярних пошукових систем. Він відсіває інформацію про дорогих вузах, залишаючи тільки бюджетні варіанти.

Останні повинні відповідати двом критеріям. Перший: навчання у закладі має бути відносно недорогим. Другий: після отримання диплома конкретного закладу випускник повинен мати шанс отримати роботу за фахом з конкурентоспроможною зарплатою.

Але головна особливість фільтра ScholarMatcher не у відсіюванні вузів, а у відсіюванні… студентів! Якщо в результаті хтось відмовляється від затребуваною ринком праці, і одночасно готовий шукати гроші на не найдешевше навчання, значить майбутня професія для нього сенс життя. Він мріяв про неї давно. Для таких ScholarMatch і готовий шукати спонсорську допомогу.

Поділіться своєю думкою