Онлайн-ательє – порятунок для професії кравця

Розвиток легкої промисловості в величезних масштабах призводить до того, що професія швачки поступово йде в минуле. Послуги приватних майстрів стають все менш затребуваними. Ательє поступово закриваються навіть не з-за відсутності клієнтів, а через непомірно високої орендної плати. Більшість кравців переходить на надомну роботу і без належної реклами, на яку також немає ні часу, ні коштів, вони просто не можуть знайти нових клієнтів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Таку професійну проблему зважився усунути американський новатор Маріо Галван, який створив унікальний інтернет-ресурс. На віртуальній майданчику під назвою zTailors зібрані профілі та контактні дані всіх приватних кравців Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. У планах молодого підприємця — охоплення ресурсом максимального числа міст в своїй країні.

Умови співпраці швачок і власника сайту прості. Майстри і майстрині реєструються на майданчику, клієнти самі їх знаходять. За це зареєстровані працівники віддають 35% прибутку від замовлень власникові ресурсу, а решта 65% залишають собі. Практика показує, що для кравців це дуже вигідне рішення — вони ніколи не бувають без роботи.

Можна з упевненістю стверджувати, що подібного ресурсу вкрай не вистачає і в Росії. Можливо, настав час втілити цей унікальний проект вже зараз?

Share your thoughts