Онлайн-ательє – порятунок для професії кравця

Розвиток легкої промисловості в величезних масштабах призводить до того, що професія швачки поступово йде в минуле. Послуги приватних майстрів стають все менш затребуваними. Ательє поступово закриваються навіть не з-за відсутності клієнтів, а через непомірно високої орендної плати. Більшість кравців переходить на надомну роботу і без належної реклами, на яку також немає ні часу, ні коштів, вони просто не можуть знайти нових клієнтів.

Таку професійну проблему зважився усунути американський новатор Маріо Галван, який створив унікальний інтернет-ресурс. На віртуальній майданчику під назвою zTailors зібрані профілі та контактні дані всіх приватних кравців Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. У планах молодого підприємця — охоплення ресурсом максимального числа міст в своїй країні.

Умови співпраці швачок і власника сайту прості. Майстри і майстрині реєструються на майданчику, клієнти самі їх знаходять. За це зареєстровані працівники віддають 35% прибутку від замовлень власникові ресурсу, а решта 65% залишають собі. Практика показує, що для кравців це дуже вигідне рішення — вони ніколи не бувають без роботи.

Можна з упевненістю стверджувати, що подібного ресурсу вкрай не вистачає і в Росії. Можливо, настав час втілити цей унікальний проект вже зараз?

Share your thoughts