Онлайн-агрегатор незвичайного відпочинку

Стандартними поїздками до моря і лежанням на пляжі в позі морських котиків давно вже нікого не здивуєш. Люди постійно перебувають у пошуках нових, цікавих, захоплюючих видів відпочинку. Допомогти їм у цьому, а заодно і отримати вагомий прибуток можна, створивши власний онлайн-агрегатор незвичайного відпочинку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно близько 250 000 рублів. Левова частка коштів піде на рекламну кампанію, так як саме якісна реклама здатна зробити бізнес успішним. Також потрібно орендувати і обладнати невеликий офіс.

Ваші основні клієнти — це постачальники нестандартних розваг і люди, охочі ці розваги випробувати. Чим популярніший буде ваш сайт, тим більшу кількість постачальників можна буде залучити. Основний заробіток буде йти саме від них.

У цьому бізнесі, як ні в якому іншому, важливо СЕО-просування. Не скупіться на оплату послуг сеошників, а краще найміть в штат власного професіонала. Якщо все зробити правильно, то онлайн-агрегатор незвичайного відпочинку зможе приносити вам не менше 100 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts