Омолоджуючі парфуми

Сучасний «бум» на ринку омолоджуючих засобів для жінок не обійшов стороною і парфумерну галузь. Нещодавно досить відомі американські парфумери випустили лінійку унікальних антивікових парфумів під назвою Ageless Fantasy.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Склад інноваційного продукту розроблявся на основі наукових досліджень. Відомо, що з плином років змінюється не тільки жіноча зовнішність, але і її запах. Природу не обдуриш, і якщо тіло молодої особи виділяє особливі феромони, які покликані залучати представників сильної статі, то тіло жінки «за 40» кричить про протилежне, навіть якщо насправді вона досі перебуває в пошуку партнера.

Нью-Йоркські парфумери провели масштабне дослідження, в якому велика кількість чоловіків намагалися вгадати жіночий вік виключно по аромату. З’ясувалося, що асоціюються з молодістю запахи різних цитрусів, грейпфрута і манго. Саме це відкриття стало основою для створення «молодильної» парфумерії Ageless Fantasy.

Практика показала, що жінка, яка завдала на своє тіло ці духи, моментально стає більш привабливою для протилежної статі і оцінюється на 8 років молодший, ніж до використання засоби. Кількість американок, які бажають випробувати на собі це «духмяне диво», зростає щодня, і незабаром компанія-виробник планує розширювати асортимент.

Share your thoughts