Олівці – стимулятори мозку

Вчені з’ясували вже дуже давно, що різні запахи по-різному впливають на роботу людського мозку. Наприклад, квітковий запах провокує ліричний настрій, запах ладану заспокоює, а аромат м’яти змушує підбадьоритися і розумово активізуватися. На основі цих досліджень була створена унікальна розробка компанії Smencils. Співробітники цієї фірми винайшли письмові приналежності з особливою просоченням, яка стимулює мозкову активність.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нові олівці пахнуть м’ятою, і їх творці запевняють, що така властивість зберігається протягом як мінімум 2-х років. І це в тому випадку, якщо Smencils зберігати без спеціальних футлярах. Якщо ж олівці постійно прибирати у футляр, то вони прослужать в кілька разів довше.

Потрібно відзначити, що просочення екологічно чиста. Тобто для створення олівців використовується натуральний екстракт м’ятного рослини. Крім того, сам олівцевий корпус виготовляється не з цілісної деревини, а з використаних газет методом пресування. Футляр виробляють з біорозкладаного пластику.

Вартість однієї упаковки Smencils сьогодні встановилася на рівні 45 доларів. Незважаючи на досить високу вартість, олівці активно купуються не тільки в роздріб, але і дрібним оптом. Їх часто купують власники власних фірм, щоб збільшити продуктивність роботи їх співробітників і урізноманітнити атмосферу в офісі.

Share your thoughts