Окуляри з открывашкой

Американському студенту прийшла в голову унікальна ідея, яка принесла йому величезну популярність і стабільний дохід. Молодий чоловік на ім’я Роб Ланеллі завжди славився серед однолітків креативним мисленням і тягою до винахідництва. Він то і справа придумував якісь унікальні предмети, що поєднують в собі кілька функцій одночасно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Кілька років тому, вже будучи президентом власної невеликої компанії з виробництва оригінальних ідей, Роб вирушив у подорож до Мексики. На ньому вже тоді були надіті тапочки з вбудованим відкривачем для пляшкового пива та інших подібних напоїв. Дуже потрібний аксесуар для туриста на ділі виявився практично марним: шльопанці постійно бруднилися, і запорошена відкривачка не могла нормально виконувати покладені на неї функції.

Спекотне мексиканське сонце навело молодого експериментатора на думку: на ньому постійно були надіті сонцезахисні окуляри, і тоді Роб вирішив, що вбудувати відкривачку можна саме в цей аксесуар.

Розробкою зовнішнього вигляду гаджета молодий чоловік займався в тандемі з професійним дизайнером. За виробництво очок взявся великий китайський завод.

Але сьогодні Ланеллі вирішив закінчити з виробничою діяльністю і заробляти гроші від продажу ліцензій та концепції своїх виробів. До речі, ліцензію на окуляри-відкривачку можна придбати за 10 000 доларів.

Share your thoughts