Окуляри доповненої реальності для сліпих

Життя сліпих і слабозорих людей ніяк не можна назвати повноцінним. Інваліди по зору дуже багато втрачають в житті. Їм складно пристосуватися до сучасних реалій, тому вони все рідше намагаються виходити з дому, замикаючись у собі і відгороджуючись від світу разом зі своєю проблемою. Але і тут на допомогу приходять високі технології. Нещодавно в Європі з’явилися унікальні окуляри для сліпих, що володіють ефектом доповненої реальності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий прилад краще всього підходить людям з феноменом неостаточній сліпоти, тобто тим, хто не може бачити, але при цьому реагують на світло і деякий рух практично на рівні інтуїції. Ось таке залишкове зір у поєднанні з приладом, який винайшов учений Стівен Хікс, дає вражаючий ефект.

У конструкцію окулярів доповненої реальності вбудовані дві потужні камери, інфрачервоний проектор-випромінювач, компас, гіроскоп, а також навігатор. Завдяки такому девайсу все, що ще здатні вловлювати очі інваліда по зору, посилюється в кілька разів.

Винахід активно використовується на закордонному просторі і вже починає підкорювати російські простори. Конкуренція серед постачальників такої продукції в нашій країні поки мізерно мала, тому початківцям підприємцям всі дороги в цей корисний бізнес відкриті.

Share your thoughts