Окуляри для зволоження очей

Багатьом знайоме відчуття сухості і печіння в очах. А з плином років слізні залози функціонують менш активно, і природне зволоження очних яблук утруднено. На допомогу в цьому випадку приходить унікальний винахід під назвою Dry Eye Relief.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні пристрій виглядає як класичні окуляри для плавання. Але в комплекті разом з ними поставляються спеціалізовані гелеві вкладиші. Для досягнення бажаного результату досить покласти компактні і зручні подушечки в мікрохвильову піч і розігріти протягом певного часу.

Після процедури розігріву вставки поміщаються в корпус «окулярів», а аксесуар, відповідно, надівається на очі. Для активації слізних залоз достатньо всього 15-20 хвилин.

Виробник стверджує, що гелеві вкладиші багатофункціональні. Якщо їх трохи потримати в морозильній камері, а потім накласти в якості маски на область очей, знімаються симптоми роздратування і алергії, а також зменшується набряклість.

Крім іншого, в наборі також є подушечки з поролону, які можна використовувати як маску для сну.

Повний комплект обійдеться покупцеві в 50 доларів. Але при цьому наявності «расходников» він не передбачає, так що з часом доведеться розщедритися і на додаткові запасні частини, так як вкладиші не вічні і мають певний ресурс працездатності.

Share your thoughts