Окуляри для тренування мозку

У робочий або навчальний час концентрація вкрай важлива. Але нас оточує безліч відволікаючих факторів. Щоб навчитися не звертати на них уваги, необхідно тренувати мозок. Для вдосконалення мозкової активності компанія Narbis створила унікальний прилад — окуляри, які здатні змусити мозок працювати в кілька разів швидше і продуктивніше.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для підвищення нейроактивности в прилад вбудовано відразу три сенсора: перший діє на лобову зону, а другий і третій — на зони за вушними раковинами.

У комплекті з окулярами поставляється широкий браслет, на якому також є датчики. Прилад необхідно надягати таким чином, щоб сенсори стикалися з шкірою. Весь контроль за роботою гаджета здійснюється за допомогою мобільного додатка, встановленого на смартфон. Для повідомлення очок і додатка є Bluetooth.

Розробники радять проводити нейротренировки не частіше, ніж 1 раз на 3 дні. Такого графіка буде достатньо, щоб мозок самостійно навчився активувати приховані ресурси. При чому застосовувати Narbis слід не тільки в процесі роботи і навчання. Відпочинок за переглядом телевізора, домашні справи теж вимагають наявності певного рівня уважності, тому пристрій стане в нагоді і тут.

Тренування проходять дуже цікаво. Коли мозок людини при виконанні якої-небудь важливої задачі відволікається на сторонні справи, активізуються певні імпульси. Імпульси тут же фіксують сенсори очок, і скла їх моментально стають темними. Саме так прилад змушує свого власника сконцентруватися знову. Якщо завдання виконується правильно, то скла залишаються прозорими.

Засобу для запуску Narbis у виробництво були зібрані за допомогою відомої краудфандингової платформи. Тренажер відмінно продається за кордоном, і сьогодні вже доступна можливість замовлення через Інтернет для російських користувачів.

Share your thoughts