Окуляри для селфи: 2 до 1: інноваційні ідеї

Вам ще не набридло скрізь тягати з собою палицю для селфи? Якщо ви дали на це питання позитивну відповідь, то вам пора ознайомитися з новим винаходом, розробленим у рамках стартапу WeOn. Що ж такого новатори пропонують любителям селфи? Про це — далі.

В рамках вищезазначеного стартапу були розроблені унікальні окуляри, оснащені двома важелями. З їх допомогою користувач зможе управляти власним смартфоном на відстані до 60 метрів. Так що одним селфи зйомку можна не обмежувати. Просто встановіть смартфон в потрібному вам положенні і снимайтесь скільки хочете. А зафіксувати пристрій вам допоможе спеціальна липучка, що йде в наборі з окулярами. Єдине, про що варто пам’ятати, так це про те, що на всіх фото, зроблених за допомогою даного гаджета, ви завжди будете в окулярах.

Зараз розробники зайняті збором коштів на наладку масового виробництва нових селфи-очок. За їх запевненням новинка буде коштувати приблизно 40 євро, що не так вже і дорого. Якщо брати до уваги вартість палиці для селфи і вартість звичайних сонячних окулярів хорошої якості. А саме такими очками, по суті, і є дана новинка, виготовлена з міцних і якісних матеріалів.

Поділіться своєю думкою