Окуляри для ПК: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Довго сидите за комп’ютером і з-за цього боїтеся зіпсувати зір? Тоді вам обов’язково варто дізнатися про нових, унікальних у своєму роді окулярах під назвою Felix Gray. За заявою виробників, новинка дозволить активним користувачам ПК зберегти очі здоровими.

Окуляри оснащені спеціальними лінзами, які захищають ваші зіниці від шкідливого синього світла і відблисків. Тепер навіть після довгих годин роботи за комп’ютером ваші очі не будуть втомленими і роздратованими.

Виробники повідомляють, що такі окуляри дозволять людині швидко увійти в робочий стан і вийти з нього по закінченню ПК-сеансу.

Обумовлено це, ймовірно, виробленням своєрідного умовного рефлексу. Надів окуляри — значить працюєш. Зняв — можна розслабитися або йти додому, на час забувши про робочі проблеми та обов’язки.

На сьогоднішній день окуляри представлені в 3-х модифікаціях. Правда, розрізняються вони тільки за кольором. Вартість їх становить 95$, що не дуже дорого, якщо окуляри і справді відповідають своєму призначенню.

Сподобатися така новинка може програмістів, дизайнерів, офісним працівникам, вимушених проводити багато часу за комп’ютером, а також — іншим фахівцям-айтішникам.

Поділіться своєю думкою