Окуляри для підвищення працездатності

Сучасні люди звикли працювати 24 години на добу, практично не залишаючи собі час для сну і відпочинку. Але як би ні хотілося обдурити організм, природа все-таки бере своє — в нічний час рівень працездатності різко знижується. Виправити цю проблему вирішили співробітники молодої американської компанії. Нещодавно вони випустили на ринок унікальні окуляри для зсуву циркадних ритмів.

Прилад під назвою Re-Timer дійсно дає можливість організму відчувати бадьорість навіть у пізній час доби. Досягти цього вдалося завдяки особливому вбудованому світлодіоду. При необхідності лампочку в девайсі можна активувати, і вона починає виділяти м’який блакитний світло, спрямований безпосередньо в область зіниці. Мозок приймає світіння такого роду за сонячні промені і продовжує активно працювати, не знижуючи робочого ритму.

Винахідники оцінили своє «дітище» в 250 доларів. На сьогоднішній день Re-Timer дуже активно продається не тільки в США, але і в європейських країнах. Можна не сумніватися, що гаджет доведеться до душі російським «сов» і «жайворонків».

Share your thoughts