Окуляри для контролю постави

Технічний прогрес має не тільки позитивні, але і негативні сторони. Зокрема, всілякі розумні девайси (смартфони, планшети, ноутбуки), які стали невід’ємною частиною сучасного життя, змушують своїх власників багато годин приводити в неприродних позах. Неправильне положення тіла з часом призводить не тільки до проблем із зором, але і до викривлення постави. Особливо ця проблема актуальна для дітей, зростаючий організм дуже швидко звикає до сутулості, і виправити це потім вкрай складно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відмінним рішенням проблеми можна назвати спеціалізовані окуляри під назвою EyeForcer. Розумний гаждет рекомендований, в першу чергу, самим маленьким членам суспільства, починаючи з трирічного віку. У корпус очок вбудований спеціальний датчик, що реагує на положення голови користувача і екрану смартфона або планшета, з яким пов’язаний допомогою спеціального додатка.

Щойно датчики виявляють, що його власник сидить неправильно, вони моментально починають сигналізувати про це за допомогою текстових повідомлень, спливаючих на екрані портативного пристрою. Сигнали повторюються п’ять разів, і якщо за цей час положення тіла не виправляється, то окуляри просто закривають відкриту на смартфоні сторінку або гру.

Відзначається позитивний вплив новинки не тільки на дитячий, але і на дорослий організм. Окуляри для контролю за поставою незабаром будуть запущені в серійне виробництво.

Share your thoughts