Охорона вантажів при вантажоперевезеннях

Фірми, що спеціалізуються на транспортуванні вантажів, нерідко беруться за перевезення особливо цінної продукції. Для забезпечення безпеки в дорозі необхідно організувати хорошу охорону. Потрібно зазначити, що охорона вантажів є высокоперспективным і низкоконкурентних бізнес-проектом, тому особливих труднощів у підприємця виникнути не повинно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Охоронна діяльність підрозділяється на два основних типи: озброєна і неозброєна. Перша, звичайно, має більш високі перспективи, але існують труднощі з пошуком персоналу, хоча і вони вирішувані. Потрібно розуміти, що відповідальність за побудову маршруту перевезення лежить на охоронній фірмі, тому в штаті компанії обов’язково повинен бути грамотний логіст.

Працівників служби охорони необхідно забезпечити спеціальної екіпіровкою — засобами зв’язку, захисними костюмами, озброєнням. Незайвим буде створити невеликий автопарк з броньованих автомобілів.

Точні розміри доходів підрахувати складно, все залежить від кількості клієнтів. Якщо обслуговувати щомісяця 20 клієнтів, то можна отримати не менше 600 000 рублів доходу (вартість однієї поїздки оцінюється в 30-35 тисяч рублів). З урахуванням всіх поточних витрат, чистий прибуток компанії складе 150-200 тисяч рублів. При цьому сума стартового капіталу оцінюється в 2 000 000 рублів. Таким чином, всі вкладення при правильному підході до реалізації проекту окупляться не пізніше, ніж через рік роботи.

Share your thoughts