Охолоджуюча кружка для пива

Любителям популярного в нашій країні пінного напою явно припаде до душі унікальний гаджет, винайдений у Китаї. Прилад виглядає як звичайна кружка, але зовнішність оманлива. Найбільша гідність цієї гуртки полягає в тому, що пиво в ній завжди холодне! Але є і ще одне достоїнство, яке сподобається вже бізнесменам-початківцям: конструкція гуртки досить проста, і налагодити виробництво такого гаджета зовсім нескладно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Складається охолоджуюча гуртка з двох шарів. Між зовнішнім і внутрішнім є проміжок, який необхідно заповнити водою і помістити тару в морозилку на кілька годин. Коли вода замерзне, кружку можна застосовувати за призначенням, помістивши в неї пляшку пива.

Таким чином, пиво охолоджується за кілька хвилин за допомогою крижаного обідка. Сам лід тане дуже повільно, а якщо тримати кружку-охолоджувач в холодильній камері, то вона не втратить свій функціонал ніколи.

Сьогодні вартість китайської гуртки встановилася на рівні 200 рублів. Цінителі холодного пива, яких у нашій країні достатньо, із задоволенням обзаведуться подібним помічником, в якому напій залишається крижаним до останньої краплі!

Share your thoughts