Охолоджувальний жилет при серцевих нападах

Щодня тисячі людей по всьому світу помирають від інфарктів, так і не дочекавшись кваліфікованої медичної допомоги. На жаль, серцевий напад не допускає зволікань. Кілька хвилин вирішують все. Як відомо, при інфаркті рекомендується охолодити людське тіло. Для цього застосовують простирадла, змочені холодною водою, та інші аналогічні засоби. Але не завжди є можливість швидко зорієнтуватися і дістати потрібні аксесуари моментально. Результат може бути сумним і коштувати людині життя. Над цією проблемою кілька років тому почав активно працювати німецький вчений Дірк Хеферу, і роки його праці не пройшли даром. Він створив унікальний охолоджувальний жилет, який виявився справжнім порятунком для пацієнтів-сердечників.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Всередині пристрою, створеного з міцної непромокальної тканини, знаходиться особлива рідина, в основі складу якої лежать вода і мінерал цеоліт. Коли цеоліт вступає в реакцію з водним середовищем, він починає «витягати» з неї тепло, відіграючи роль своєрідного охолоджувача. Щоб активувати жилет, необхідно швидко відкрити клапан, який дозволить воді і мінералу змішатися. І все, гаджет для проведення екстреної серцевої реанімації починає працювати, охолоджуючи тіло користувача до 34, а то і до 32 ⁰С.

У західних країнах вже по достоїнству оцінили винахід німця, і незабаром такими жилетами планують оснастити всі громадські місця, а також громадський транспорт. Для Росії, де смертність від інфарктів продовжує залишатися дуже високою, такий девайс став незамінним медичним помічником.

Share your thoughts